Göğüs Büyütme Yöntemleri

0
762

Göğüsler kadınlar için estetik açıdan büyük öneme sahipken cinsiyetin en önemli belirleyicisidir. Günümüzde görünüme verilen değerin artması sonucunda kadınların sorunlarından birisi de küçük göğüsler olmaktadır. Kadınlar bu soruna yönelik çeşitli yöntemler aramaktadır. Bu yöntemleri beraber inceleyelim;

Dolgu Enjeksiyonu
Yağ Enjeksiyonu
Silikon Meme Protezi

Dolgu Enjeksiyonu

Dolgu enjeksiyonu ile memelerde geçici büyüme sağlanabilir. Büyümenin fazla olması veya uzun süreli kalması için maddenin fazla kullanılması zaman içerisinde kişiye çeşitli sorunlar açacaktır. En ciddi sorun ise asimetrik erimeler sonucunda ortaya çıkan görüntü olacaktır. Bu yöntem genellikle ameliyat istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

dolgu enjeksiyonu ile meme büyütme

Yağ Enjeksiyonu

Kişinin kendisinden alınan dokuların aktarılması ile belli oranda meme büyütme sağlanabilir. Yağ enjeksiyonu kök hücre takviyesi ile yapıldığında daha iyi sonuçlar verebilmektedir ancak büyümeyi fazla isteyen kişiler için yeterli bir çözüm değildir.

yağ enjeksiyonu ile meme büyütme

Silikon Meme Protezi

Kalıcı ve kesin çözüm isteyen kadınların tercihi meme büyütme ameliyatından yana olmalıdır. Meme büyütme ameliyatında kullanılan silikon meme protezleri meme büyütme için kalıcı ve kesin çözümdür. Silikon meme protezi ve meme büyütme ameliyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Makale sizin için ne derece faydalıydı?
[yasr_visitor_votes size=”medium”]

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here